Kurzy snižování nadváhy
a zdravého životního stylu.
Jezte s námi zdravě! – Krabičky domů i do zaměstnání.

Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 5.10.2013 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 5.10.2013 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou. Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011<br />S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011<br />S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011
S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové
ing. Petr Havlíček
Den zdraví v Pečkách
výživové poradenství, měření skladby těla a přednáška ing. Petra Havlíčka
Veronika
Největší úspěch!
Veronika nastoupila do kurzu StoBu v Čelákovicích v dubnu 2008. V dubnu letošního roku váha ukázala - 40kg.

Proměny

Na základě hesla: ,,Jen to úsilí, které je správně motivováno má šanci na úspěch“ jsme ve spolupráci s kadeřnickým a nehtovým studiem Milada, kosmetikou Pavla Olachová a obchodem Maple od ledna 2011 vyhlásily motivační soutěž o proměnu: ,,HUBNEME PRO KRÁSU“. Do této soutěže se mohou zapojit všechny účastnice skupinových kurzů snižování nadváhy Stob v Lysé nad Labem. Výherkyní každého kurzu se stane nejúspěšnější absolventka. Změna image zahrnuje změnu účesu, vizáže a stylu oblékání.

NÁŠ TÝM:


Renata Zápotocká –lektorka kurzů snižování nadváhy Renata Zápotocká –lektorka kurzů snižování nadváhy
Kurzy snižování nadváhy vedu již od roku 2005 a ze zkušeností mohu potvrdit, že motivace je pro hubnutí to nejdůležitější. Snažím se své klientky v boji s nadbytečnými kilogramy co nejvíce podpořit a proto jsem přišla s návrhem této soutěže.

Místní odbornice na krásu se do akce s nadšením zapojily a tak vznikl tým, který dokáže zúročit dřinu zhubnutých kilogramů a ukázat děvčatům, jak zvýraznit své přednosti. Milým bonusem a velkou radostí pro mě je skutečnost, že každá z dosavadních výherkyň, své změny maximálně využila a rady odbornic dodržují i nadále.


Pavla Olachová - kosmetička Pavla Olachová - kosmetička
Kosmetiký salon se nachází v centru Lysé nad Labem na Masarykově ulici číslo 1739, v 1 patře budovy ve dvoře. V rámci rozšíření kosmetických služeb Pavla absolvovala školení s přístrojem AC 2080, liftingové ošetření s liftingovou masáží, kolagenové ošetření, antistres ošetření s masáží SHIATSU, energetické ošetření, MAKE-UP ADVANCE, masáže lávovými kameny a hydratační ošetření. Tato školení probíhala u renomovaných firem v Německu a v české republice. Kromě uvedených procedur ve svém salonu nabízí běžná kosmetická ošetření, barvení a úpravu obočí a řas, trvalou na řasy, depilaci, líčení a parafínové zábaly. Uvedená ošetření Pavla provádí s osvědčenými přípravky Alcina Dr. Kurt Wolf. Nedílnou součástí jejích služeb je poradenství v oblasti péče o pleť a líčení, které je poskytováno zdarma.

Kontakt : 733 178 658, www.kosmetikap.cz, e-mail: olachova@seznam.cz

Milada Třešňáková – kadeřnice Milada Třešňáková – kadeřnice
Kadeřnicí se vyučila v roce 1994 a od té doby pracuje v tomto oboru nepřetržitě. Během své praxe získala několik diplomů, je odbornicí na společenské účesy a především dokáže poradit. Své práci věnuje spoustu času a je jejím koníčkem. Několikrát do roka se zúčastňuje odborných školení a výstav, aby získávala nové poznatky v oblasti módních trendů a vlasové kosmetiky.

V roce 2000 rozšířila služby o nehtovou modelář a zároveň získala osvědčení na prodlužování a zhušťování vlasů. Nový kadeřnický salón Milada najdete v Zahradní ulici 1020 v Lysé nad Labem.

Kontakt: 602 362 399

Olga Vlastová - obchod Maple Olga Vlastová - obchod Maple
Obchod Maple se nachází v Masarykově ulici 457 v Lysé nad Labem a je zaměřen na dámskou a pánskou módu. Najdete zde především módní oblečení značek Maple, Ellipsse, Nell a WM. Velkou výhodou je, že toto oblečení zde dostanete i ,,normálních velikostech“, co není tak běžné. Ochotné prodavačky vám vždy rády poradí.

Otevírací doda: Pondělí – Pátek: 9.00 – 17.00 hodin, Sobota: 9.00 -11.30 hodin
Kontakt: 731 162 794

Proměny

Jana

leden 2011

duben 2011, úbytek -13kg před proměnou

proměna

po proměně

červen 2011 - 20kg

Silva

2010

červen 2011 před proměnou

proměna

po proměně

červen 2011 úbytek - 14,60kg

Lenka

2010

duben 2011, úbytek -9kg před proměnou

proměna

po proměně

s kadeřnicí a kosmetičkou

Marta

léto 2011

prosinec s úbytkem 8,30kg

proměna

po proměně

ukončení kurzu

Míla

před hubnutím

úbytek 10,60kg

proměna

po proměně

ukončení kurzu