Kurzy snižování nadváhy
a zdravého životního stylu.
Jezte s námi zdravě! – Krabičky domů i do zaměstnání.

Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 5.10.2013 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 5.10.2013 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou. Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé n./L. 15.9.2012 s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011<br />S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011<br />S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové
Den zdraví, krásy a pohybu v Lysé nad Labem - 1.10.2011
S přednáškou MUDr. Kateřiny Cajthamlové
ing. Petr Havlíček
Den zdraví v Pečkách
výživové poradenství, měření skladby těla a přednáška ing. Petra Havlíčka
Veronika
Největší úspěch!
Veronika nastoupila do kurzu StoBu v Čelákovicích v dubnu 2008. V dubnu letošního roku váha ukázala - 40kg.

Krabičky do zaměstnání i do domu

Jezte s námi zdravě - nejen krabičková dieta

Jestliže se stále trápíte držením diety a snaha zhubnout alespoň nějaká kila je pro vás čím dál těžší a nemáte možnost kvalitního stravování v zaměstnání, připravili jsme pro vás program ,,Jezte s námi zdravě“ - je to systém stravování, který vám pomůže dosáhnout redukce váhy, lepší kondice nebo prostě jen ušetřit čas.
Krabičky do zaměstnání i do domu Téměř po 10 letech praxe výživové poradkyně se vracím k původnímu záměru vařit ,,krabičky“. Stále se přesvědčuji o tom, že největší problém není slabá vůle, ale čas, který jsme ochotny věnovat samy sobě. Po celodenním maratónu v zaměstnání se snažíme zvládnou domácí práce, věnovat se dětem, manželovi, uvařit večeři, připravit dětem svačiny a s vypětím sil večer padneme.
A už vůbec se nám nechce připravit si jídlo pro sebe. Teoreticky všechny víme, jak zhubnout a jak by měl jídelníček vypadat, ale prakticky je daleko jednoduší zakoupit něco při cestě do práce v supermarketu, využít fast foodu nebo v lepším případě zaskočit do jídelny. Sice nám to moc nechutná, ale je to rychlé a bez práce.

Snídaně a svačiny nejsou tak velkým problémem jako hlavní jídla a jejich skladba, především zařazování ryb a luštěnin do jídelníčku. Při ochutnávkách na skupinových kurzech, téměř všem luštěniny chutnají. A proč je tedy nevaříme? Většina z nás to komentuje tím, že rodina o luštěniny nestojí a přece si je nebudu vařit jenom pro sebe. A jsme opět v začarovaném kruhu, kdy je nám líto času, který musíme věnovat na přípravu svého jídla, když je spousta důležitějších věcí. Na druhou stranu všechny chceme být krásné, štíhlé a zdravé.

Tak pokud chcete jíst zdravě a bez práce, ochutnejte naše krabičky, které splňují zásady zdravé výživy.

Co nabízíme:

Zdravé hubnutí

Krabičky do zaměstnání i do domu
Jídelníček je sestaven na základě výživových doporučení. Optimální denní příjem pro ženy je 5000-6500kj, pro muže 7000-8500kj. Velikost porcí lze řešit individuálně. Abychom zachovali množství svalové hmoty a docházelo pouze k úbytku, neměl by denní příjem klesnout pod tuto hranici a hlavní jídla měla tvořit 30% s optimálním zastoupením živin. Zaměřujeme se na dostatečné množství bílkovin s minimem tuku a přiměřené množství sacharidů s nízkým glykemickým indexem, aby nedocházelo ke kolísaní hladiny krevního cukru, což je provázeno hladem, zbytečnou nervozitou a horšími výsledky v hubnutí. K doslazování používáme přírodní sladidla na bázi Stévie a Sukralózy.

Pestrost jídelníčku

Snažíme se, aby jídelníček obsahoval sezónní nabídku zeleniny, která je součástí všech jídel. Zajišťujeme dostatečné množství luštěnin 2x týdně a ryb, které jsou zdrojem kvalitních bílkovin a minerálních látek (zejména jódu a selenu). Ryby se v jídelníčku vyskytují 2x týdně. Jednou týdně to bývá málo tučná ryba (například treska, která je excelentním zdrojem jódu), jednou ryba tučnější (losos, pstruh, makrela, tuňák), tak aby byl zajištěn dostatek preventivně působících omega3 kyselin. Jako další zdroje bílkovin používáme nejen bílé drůbeží maso, ale i kvalitní maso hovězí, případně zvěřina a rostlinné alternativy: sojové maso, Šmakoun, Robi a Goody Foody. Maso a ryby používáme čerstvé a prvotřídní kvality. Zároveň máte možnost ochutnat netradiční druhy luštěnin a obilovin. Dochucujeme bylinkami s minimálním množstvím soli a kořením bez glutamátů. Suroviny vybíráme od prověřených dodavatelů.
Krabičky do zaměstnání i do domu

Odbornost a preciznost

Jídelníček je sestaven odborně na základě výživových doporučení, zaměřených na zdravý životní styl s dokonalým poměrem bílkovin, tuků a sacharidů. Výsledkem je nutričně a chuťově vyvážená strava, která je nejen gurmánským zážitkem, ale odráží v sobě i nejnovější trendy v oboru zdravé výživy. U každého jídla uvádíme jeho přesné nutriční složení: množství energie, bílkovin, tuků i sacharidů. Suroviny jsou vždy čerstvé a kvalitní.

Krabičky do zaměstnání i do domu
Krabičky do zaměstnání i do domu
Krabičky do zaměstnání i do domu

Počet kusů:
Celkem: Kč
Wellness víkendy
Skupinové kurzy